Bakım OnarımMasaj koltuklarınız arızalandığı takdirde bizlere ulaşarak telefonda ücretsiz destek alabilirsiniz. Masaj koltuğu arızaları için çoğu zaman yerinde tamir mümkün olmaktadır. Bulunduğu alanda tamiri mümkün olmayan masaj koltuklarını servis alanımızda itina ile tamir etmekteyiz.Arıza Tespiti


Mekanik aksam kısımlarında oluşan arızalar için, genellikle arıza tesbiti gerektirmemektedir. Bu tarz arızaların tesbiti basit kırılma vs. gibi olağan durumlardır. Siz değerli müşterilerimizin telefon aracılığı ile verdiği bilgilere dayanarak mekanik aksam arızaları için onarım sağlamaktayız. Elektriksel problemler ise, kesinlikle arıza tesbiti gerektirmektedir. Yerinde arıza tesbiti ve onarımı ücrete tabi tutulmaktadır.Masaj koltukları çok çeşitlidir ancak ağırlıklı olarak boyun ile bel arasında masaj yapan bir mekanizmaya sahiptir. Mekanizmada gress yağ kullanılmaktadır. Bu mekanizmanın içerisindeki yağın tıpkı arabalarda olduğu gibi belli bir kullanım süresi mevcuttur. Bu zaman aşıldığı takdirde yağ özelliğini kaybedecek ve bir takım sorunların ortaya çıkmasına sebebiyet verecektir. Küçük bir hatırlatma nem oranı yüksek veya tozlu ortamlarda sırt mekanizmasındaki yağ özelliğini çok daha hızlı kaybetmektedir. Aynı zamanda sıcak ortamlarda mekanizma içerisindeki yağ zamanla sıvılaşıp koltuğun alt bölümlerine akmaktadır. Masaj koltuğu arızaları yaşamamak adına konumlandırdığınız yer oldukça önem arz eder.


Bu gibi sorunlarda karşınıza çıkabilecek bir diğer problem koltuğun hem ana kart arızası hemde sırt mekanizma arızası vermesine zemin oluşturmaktır. Bu nedenle, masaj koltuklarının düzenli olarak bakımının yapılması gerekmektedir.