Wollex Masaj Koltukları; EKA EV VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Tarafından WOLLEX ® markası ile 1994’den itibaren Türkiye pazarına sunulmaktadır. Dünyanın 48 ülkesine ihracat yapan EKA SAĞLIK VE EV ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ; ürün kalitesi, lojistik organizasyonu ve satış sonrası destek konularındaki detay anlayışıyla, müşteri memnuniyetinde sağladığı başarı sayesinde kısa zamanda geniş bir kitleye hitap etmiştir.

Üretiminde ve ithal ettiği ürünlerde kalite ve tasarımı ön planda tutarak sektöre yön veren bir firma olmuş, genç ve dinamik ekibiyle, her zaman öncü olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Wollex masaj koltukları; Entegre çalışma sistemini prensip olarak benimsemiştir. İthalatını gerçekleştirdiği masaj koltuklarını ve yan ürünlerini, hizmet kalitesini korumak amacı ile sadece kendi satış kanalıyla pazarlamaktadır. Türkiye çapında servis hizmetlerini; 360 noktada Yetkili Servisleri ve kendi profesyonel kadrosu ile vermektedir.

Wollex , Dünyaca tanınmış Life Power , irest , Rongtai, Dotast firmalarının Ortadoğu ve Türkiye Cumhuriyetleri distribütörlüğünü üstlenmiştir.

Misyonumuz:
Masajın sağlıklı yaşamın bir parçası olduğunu, gelişmiş ülkelerdeki masaj koltuğu kullanım oranlarına baktığımızda açıkça görmekteyiz. Amacımız, masajın insan anatomisine ve yaşam kalitesine olumlu etkilerini anlatarak; Kişilerin bu konfora doğru ürün seçenelekleri ile ulaşmasını sağlamaktır.

MASAJ KOLTUĞU SATIN ALMAK BİR SAĞLIK YATIRIMIDIR.

Vizyonumuz:
24 yıldır müşterilerine doğru masaj koltuğu ve ürünleri sunarak müşterilerinin güvenini kazanan Wollex; İnsanları henüz sağlıklıyken düzenli masajla tanıştırıp, benimsediği bu vizyon çerçevesinde sağlık problemlerini oluşmadan engellemeyi amaçlamaktadır.
Fizik tedavi ve rehabilitasyon konusunda uzman doktorlar ile sürdürdüğümüz iletişim sayesinde; Sağlık problemleri yaşayan kişilere, tedavilerinde yardımcı olabilecek masaj teknikleri ile donatılan ürünlerin tercihinde rehberlik etmektir.
Bu vizyon çerçevesinde, Manuel terapi yöntemlerinin evinizde de sürekliliğini sağlayıp, sağlığın korunmasını amaçlamaktayız.