Bakım OnarımMasajKoltuklarınız arızalandığı takdirde Bizlere ulaşarak TelefondaÜcretsiz Destek Alabilirsiniz. Masajkoltuğu arızalarıiçin çoğu zaman yerinde tamiri mümkün olmaktadır. Bulunduğualanda tamiri mümkün olmayan Masaj koltuklarını servis alanımızdaitina ile tamir etmekteyiz.ArızaTespiti ;


Mekanikaksam kısımlarında oluşan arızaları genellikle arıza tesbitigerektirmemektedir. Bu tarz arızaların tesbiti basit kırılma vs.gibi olağan durumlardır. Siz değerli müşterilerimizin telefonaracılığı ile verdiği bilgilere dayanarak mekanik aksamarızaları için onarım sağlamaktayız. Elektriksel problemler isekesinlikle arıza tesbiti gerektirmektedir. Yerinde arıza tesbiti veonarımı ücrete tabi tutulmaktadır.Masajkoltukları çok çeşitlidir ancak ağırlıklı olarak boyun ilebel arasında masaj yapan bir mekanizmaya sahiptir. Mekanizmada gressyağ kullanılımaktadır. Bu mekanizmanın içerisindeki yağıntıpkı arabalarda olduğu gibi belli bir kullanım süresimevcuttur. Bu zaman aşıldığı takdirde yağ özelliğinikaybedecek ve bir takım sorunların ortaya çıkmasına sebebiyetverecektir. Küçük bir hatırlatma Nem oranı yüksek veya tozluortamlarda sırt mekanizmasındaki yağ özelliğini çok daha hızlıkaybetmektedir. Aynı zamanda sıcak ortamlarda mekanizmaiçerisindeki yağ zamanla sıvılaşıp koltuğun alt bölümlerineakmaktadır. Masaj koltuğu arızaları yaşamamak adınakonumlandırdığınız yer oldukça önem arz eder.


Bugibi sorunlarda karşınıza çıkabilecek bir diğer problemkoltuğun hem anakart arızası hemde sırt mekanizma arızasıvermesine zemin oluşturmaktır. Masaj koltukları düzenli olarakbakım yapılması gerektirmektedir.


Bakımsizlerin kullanım sıklığına bağlı olarak en az 2 senede birkez tekrarlanmalıdır. Kullanım fazla ise yada ticari olarakkullanılıyorsa bu süre 1 yıla indirilmelidir. Masaj koltuğunuzayerinde bakım yapıyor, varsa sırt mekanizmasındaki sesproblemlerini çözüme ulaştırıyoruz.


DahaDetaylı Bilgi ve İletişim İçin Müşteri Temsilcilerimiz ileİrtibata geçerek Bilgi Alabilirsiniz.