Testimonial


DR. Ali İhsan Anadolulu / Şanlıurfa

Yaklaşık 25 gündür C****** firması tarafından parası ödendiği halde tarafıma bir türlü ulaştırılamayan masaj koltuğunun çok daha iyisini uygun fiyatla 2 günde Istanbul'dan Şanlıurfa'ya ulaştırmayı başaran wollex masaj koltuklarının patronu İlker beye çok teşekkür ederim. Ilk kargolamadan kuruluma kadar her aşamada telefondan ulaşabilmek üstelik gecenin 11 inde dahi oldukça önemliydi. Herşey için çok teşekkürler. Bu arada koltuk da beklediğimizden çok daha iyi çıktı. Herkese tavsiye ederim. Dr. Ali ihsan Anadolulu

DR. Ali İhsan Anadolulu / Şanlıurfa
Funda Özdönmez / İzmir

Ben cok memnunum hayırlı satışlar olsun inş:)

Funda Özdönmez / İzmir
SİBEL BENTÜRK / İZMİR

Karar verme aşamasından başlayarak, teslimat ve montaj sürecinin sonuna kadar ilgisini, alakasını ve nezaketini esirgemeyen İlker Bey'e herşey için çok teşekkür ederiz. Bütün günün yorgunluğu ancak böyle mükemmel bir koltukta çıkardı. İçine gömüldüğümüz anda, dış dünyayı unutturan bir konfor sağlıyor. Tereddüt etmeden, her evde demirbaş listesine eklenmeli.

SİBEL BENTÜRK / İZMİR
ZEKİ ÇİÇEK / İSTANBUL

Herkese mrb arkadaşlar masaj koltuğu almak için çok araştırma yaptım bir kaç firma da araştırdım bir çok firma malıni satmak için elindeki fazla malı satmak için elinden geleni yaptılar . İlker beye en son denk geldim ve ürünlerini tanıtıp doğru seçim yapmama yardımcı oldu ve inanılmaz bir ürün verdi gercekten cok memnun kaldım dürüst ve fiyat politikası ile güvene bileceginiz bi firma. İlker beye çok teşekkür ederim.

ZEKİ ÇİÇEK / İSTANBUL
Ahmet Can ERCEL / UŞAK

Babamın bel ve annemin omuz ağrıları için bu tür koltuk araştırması içerisindeydik. Bir süre araştırdıktan ve İlker Bey’den teknik bilgi ve destek aldıktan sonra bizim için en uygun modelin RT8720S olduğunda karar kıldık. Kararımızın akabinde, akşam ürün evimizdeydi. (Evimiz satış ofisinden 500 km uzakta). Bu sürpriz, anne ve babamızı çok mutlu etti. Şu an itibari ile 15 -20 gündür kullanmaktayız. Çok faydasını gördük. Alıştıktan sonra hayatınızın bir parçası haline geliyor. İlker Bey ve ekibine teşekkür ederiz.

Ahmet Can ERCEL / UŞAK
ERTUĞRUL ÇENGELCİK / KOCAELİ

Merhabalar, Ürünü kapalı kutusunda aldım ilker bey alımından teslimine kadar fazlaca ilgilendi aynı gün içinde teslim aldım.
Bütün özellikleri detaylıca anlatılarak bilgilendirildim.Üründen gayet memnunum alıcak arkadaşlara tavsiye ederim

ERTUĞRUL ÇENGELCİK / KOCAELİ
CANAN YURTHAN SİRKECİ / İSTANBUL

Mükemmel masaj yapıyor. Masöre masöje gerek yok. İlker Bey'e teşekkürler.

CANAN YURTHAN SİRKECİ / İSTANBUL
JEON / İSTANBUL

Nice explanation, fast delivery just on the very day, good quality of the masaji cair with many functions, the friendly and kind boss, every night I am satisfied with this chair after getting back home...Thank you so much, Ilker bey ^^

JEON / İSTANBUL
DİLEK YOLAÇ / İSTANBUL

Çok Teşekkür Ederim. Masaj Koltukcum (İlker Bey). 3 saatte Ürün Teslimatı :) Dediklerinin Hepsi yerine geldi. Tahmin etmiyordum. Bu zamanda böyle ticaret yapan firma zor bulunur.

DİLEK YOLAÇ / İSTANBUL
ERTUĞRUL / İZMİR

Arkadaşım daha önce masaj koltukcumdan alışveriş yapmıştı bana tavsiyeleri üzerine araştırmaya geçtim başka firmalarlada görüştüm ama son kararım yine masaj koltukcum oldu. RT7700 masaj koltuğu gerçekten başarılı koltuk tavsiye ederim. cep telefonumla kumanda edilebilmesi ve müzik dinlenebilmesi eğlenceli...

ERTUĞRUL / İZMİR
Coşgun Denktaş / İSTANBUL

Pazar günü masaj Koltuğu almaya karar verdim ve ilker beyle görüşmeye başladım kendisi pazartesi günü beni koltukla buluşturdu. 1 günde teslimat. Çok memnunum herkese tavsiye ederim ayrıca tekrar tekrar ilker beye çok teşekkür ederim

Coşgun Denktaş / İSTANBUL
Cengiz Özgöz / HATAY

Uzun bir süredir masaj koltuğu almak istiyordum ama karar veremiyordum.afyon korel otelde masaj aletleri standı açmış olan ilker bey çok ilgilendi koltukların özelliklerini anlattı ve fiyatına göre en iyi ve donanımlı olduğunu düşündüğümüz bu koltuğu almamı tavsiye etti bana göre en önemli özelliği masaja başlamadan önce boyunuzu analiz etmesiydi. kesinlikle öneririm.

Cengiz Özgöz / HATAY
Süheyla Vardar / KONYA

Mağaza güvenilir samimi ve aradığınız her şey mevcut . Boşuna başka yerlerde yüksek bedeller ödeyip masaj koltuğu almayın ! ilker bey çok teşekkür ederim. ürün olarak rengi mobilyalarım ile süper oldu ve özellikleri üst versiyon bir koltuk . öneririm herkese.

Süheyla Vardar / KONYA
Mehmet Ali Baykal / İSTANBUL

Bu ürünü satın almadan önce çok yerden masaj koltuğu araştırdım. Magnum masaj koltuğunun özellikleri tüm donanımlarıyla benim istediğim doğrultudaydı. masajkoltukcum.com ilker beyin samimi konuşmaları ile tekstilkentteki iş yerinde deneyerek satın aldım. çok memnunum herkese tavsiye ederim. işini hakkıyla yapan ilker beye çok teşekkür ediyorum

Mehmet Ali Baykal / İSTANBUL
Ayşe Sarı / Pendik

Öncelikle satış temsilcisi ilker beye ilgi , açıklama ve sabrından dolayı teşekkür ediyorum. :)) uzun görüşmelerimizin sonunda beni en güzel ve bütçeme en uygun koltuğa yönlendirdi. satın alalı 20.gün oldu bugün masaj koltuğum gerçekten harika. şiddetle tavsiye ederim.

Ayşe Sarı / Pendik
Hakan Düvel / İstanbul

Herkese selamlar yasım olmuş 43 vucüt artık ister ilgi şımartılmak bende bu duygular içerisinde başladım araştırma yapmaya hangi kaliteli ürünü nasıl hesaplı alırım ın Peşine düştüm dön sağa dön sola ara Orayı sor buraya derken çıktı karşıma masaj koltukçum hiç tanışmadığımız halde. Başladık telefonda samimi bir sohbete Tama dedim atla gel gelirkende ürünü getir hay hay dedi arkadaşımız belirtisi saate getirdi ürünü kan ter içinde Sağolsun kurdu odama Anlattı çalışmasını ince ayarlarını sonradan parasının tamamını bile almadan bana senet bile imzalatmadan gitti baka kaldım ardından bu devirde böyle geleni parasının tamamını almadan bi Söze güvenerek mal satan birini çok az gördüm Ömrü hayatımda.


Artık gelelim asıl konumuza arkadaşlar yukarıda anlattıklarımın tamamı doğru ve benim dün Yaşadığım olaylardır Sağolsun firma sahibi İlker arkadaşım dün söylediği saate geldi istediğim ürünü kurdu Çalışır halde teslim etti ve konuştuğumuz tutarın hepsini teknik sorun yaşadığımız için almadan atladı Arabasına gitti bir sözüme güvendi sadece kendisine buradan çok teşekkür ediyorum sattığı üründe gerçekten çok işime yarıyor hatta dün denerken üzerinde uyuya kalmışım eğer masaj koltuğuna ihtiyacınız varsa lütfen İlker beyle iletişime geçin aklınıza gelen her soruyu sorun ve Gönül rahatlığı ile ürününüzü ALIN gözünüz arkada kalmasın yıllardır bu işin içinde olduğundan teknik olarakta bilgisi çok fazla kendisine burada teşekkür ediyorum iyi günler diliyorum saygılar

Hakan Düvel / İstanbul
Hakan Canatan / İstanbul

Ürün piyasadaki en performanslı ürünlerden biri. İşim gereği yıllardır ayakta çalışmaktayım ve sürekli baldır,ayak, bel ve sırt ağrıları çekmekteyim.Ürünü denemek için tekstilkentteki merkezine gittik ve pazar günü kapalı olmasına rağmen firma sahibi İlker Bey bizzat gelip showroomu açtı. Kendisi bu konuda kesinlikle uzman.Birçok yere gitmeme ve birçok ürünü denememe rağmen en iyi ürünün bu olduğuna karar verdim ve hiç tereddüt etmeden ürünü aldım. Pazar günü aldığım ürün bir saat sonra evime getirildi ve kuruldu. Böyle bir hizmeti çok büyük ve kurumsal dediğimiz hemen hiçbir firmadan daha önce görmedim. Ürün tek kelime ile harika.Yorgunluk ,bel ,bacak,ayak,baş ağrısı gibi semptomları ivedilikle gideriyor. İşlevselliği muadili diğer markalara göre üst düzey. Masaj koltuğu almayı düşünenlere ,vakit kaybı yaşamamaları için öncelikle bu firmaya gelmelerini öneriyorum.Üst düzey ilgi,alaka, hizmet anlayışı ve insancıl yaklaşımından dolayı firma sahibi İlker Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum.

Hakan Canatan / İstanbul
Özgür / İstanbul

Ürün kalite performans açısından süper. Personelin ilgisi inanılmaz. Her an her dakika size yardımcı oluyorlar. Bu arada ürün gayet sık ve gösterişli olmasına rağmen uygun fiyatıyla gerçekten inanılmaz.

Özgür / İstanbul
Cahit ipekçi / Malatya

Biraz gecikmelide olsa yorum yazmaya karar verdim,bu kadar gecikmemin sebebi masaj koltuğundan kalkamamamdı:))ucuz basit bir masaj koltuğu almak için çıktığım yolda, masaj koltukcumun (ilker beyin) ikna edici konuşmasından sonra masaj koltuğu almaya karar verdim,koltuk çok kısa sürede kuruldu ve o günden beri günde beş altı masaj koltuğundayım,sadece bendeğil,eşim çocuklarım ve malesef bütün arkadaşlar bizden çıkmaz oldu:)) Ben ağır spor yapan bir insanım dolayısı ile her akşam ağrılarım oluyordu bu koltuk o ağrıların tamamını kesti,ayak masajı çok güzel,gözünüzü kapattığınızda bir masör size masaj yapıyor hissini verebiliyor,otomatik programları özenle seçilmiş,çoğu zaman masaj koltuğumda uyuya kalıyorum…BİR İNSANIN KENDİNE VEREBİLECEĞİ EN GÜZEL ÖDÜL…şiddetle tavsiye ederim…

Cahit ipekçi / Malatya
DR. AYTAÇ KAPLAN / BALIKESİR

Geçen hafta cumartesi saat 22.30 da Rt6810s masaj koltugu almak için aradım arkadaşlar çok ilgili idi koltuğumu 4 saatde istanbuldan balikesire geldi kurulumu yapildi.hayatimda böyle güzel alışveriş yapmadım balıkesirden sandalye alıyorsun 1 ayda teslim edilmiyor.cihazda 1 haftadan beri kullanıyorum bütün ev halkı olarak çok memnunuz.Herkese tavsiye ederim.

DR. AYTAÇ KAPLAN / BALIKESİR
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 32 (2 Sayfa)